Skip to main content

Isoleren is niet sexy?

By 20 december 2016Geen categorie

Isoleren is niet sexy. Met deze woorden begon voorzitter Jan Frans Brouwers het laatste energiecafé van 2016. We merken ook binnen SonEnergie dat veel inwoners als ze hun woning willen verduurzamen veel liever zonnepanelen of een nieuwe rendementsketel plaatsen. Toch is dat zonde. Want deze relatief beperkte investering verdient u in no time weer terug en levert ook een directe verhoging van uw wooncomfort op. Ruim dertig leden en andere geïnteresseerde inwoners uit Son en Breugel waren op 7 december jl. naar de Landing gekomen om te luisteren naar een toelichting van Pluijmers Isolatie. Hierna beschreef Luc Kruger de effecten van isolatie bij twee van onze leden.

De presentaties zijn via deze link na te lezen.

Ons dorp telt volop woningen uit de jaren zestig en zeventig die waarschijnlijk onvoldoende geïsoleerd zijn, bijvoorbeeld in De Gentiaan. Dergelijke woningen lijken wellicht op het oog erg op elkaar, de situatie blijft per woning anders. Isolatie blijft maatwerk, maar we kunnen met elkaar toch een efficiencyslag maken als we meerdere woningen tegelijk aanpakken. Heeft u ook interesse om mee te doen? Word lid van onze coöperatie en stuur een bericht naar SonEnergie. Wij regelen de rest voor u.

Isoleren mag dan wel niet zo sexy zijn, maar rendabel is het meestal wel!